home
Oude Kerk Voorburg
Oude Kerk Voorburg 1
  • Zo 07 Apr 10:00 - Diensten >>>
aankondiging
Protestantse Gemeente Voorburg

Vesper Bevroren beelden 11 september 2016

Een bijzondere vesper met beelden

Op zondagavond 11 september om 19.00 uur vierden we een bijzondere vesper. Een vesper met beelden. De beelden zijn gemakt door ons gemeentelid en beeldend kunstenaar, Frans Kokshoorn. De beelden vormen een beeldengroep en deze was al eerder te zien in de Oude Kerk. Op zaterdag 10 september, op Open Monumentendag werd de beeldengroep nogmaals geëxposeerd in onze kerk.

De beelden zijn de tijdens de vesperviering op eigen wijze aanwezig geweest, niet meer als groep maar als individuen. Ze zijn ons vreemd en tegelijkertijd heel herkenbaar. Net mensen, voor wie er oog voor heeft. Wat heeft elk van die beelden ons te vertellen, maar ook, wat zeggen ze over ons?

Blijven de beelden ons vreemd of worden ze een van en met ons? De ervaring zal het leren. Ds. Jaap van de Meent is voorganger en ook de kunstenaar is aanwezig. Kijk via de kerkomroep de dienst terug.

http://www.kerkomroep.nl/#kerk.php?mp=10081

>>Voorburg
>> Oude Kerk
>> 11 september 18.45 uur

foto bevroren theater