“De eerste 32 predikanten van de Hervormde Gemeente Voorburg. Wie waren zij?” – brochure van Pé Wapenaar, u kunt deze bestellen
Vorig jaar heb ik in het oud-archief van de Hervormde Gemeente Voorburg een onderzoek gedaan naar de eerste predikanten van de Hervormde Gemeente Voorburg. Hun namen staan op het predikantenbord in de Oude Kerk. Ik heb de eerste 32 predikanten beschreven. Het is een brochure van ongeveer 100 pagina’s geworden met de titel “De eerste 32 predikanten van de Hervormde Gemeente Voorburg. Wie waren zij?”
Ik heb geprobeerd vanuit de beschíkbare bronnen -vooral de notulen van de kerkenraad- weer te geven waarin zij voor de kerk in Voorburg van betekenis zijn geweest en aan welke ontwikkelingen zij een bijdrage hebben gegeven.
Deze brochure is bij mij te bestellen voor de prijs van € 12,50 .
U kunt dit doen via mijn e-mail: wapenaar@freeler.nl of telefonisch :070 369 15 50.
Betaling eerst na ontvangst van het bestelde exemplaar.
Pé L.J. Wapenaar