Pre Marriage Course (Online) op 5 woensdagavonden

Voor wie gaat trouwen, denkt over trouwen of pas getrouwd is bieden we vanaf maart de Premarriage Course (Online) aan. Tijdens vijf leuke en ontspannen online avonden (vanaf 17 maart) geef je een positieve impuls aan je relatie. Een van de predikanten leidt de avonden in. Na een inleidend filmpje over een thema spreek je met zijn tweeën door. Kosten van de cursus zijn 15 euro per paar.

De stellen in onze gemeente van wie we weten dat ze pas getrouwd zijn, denken over trouwen, of binnenkort gaan trouwen, hebben een persoonlijke uitnodiging gehad. Kent u of jij een stel dat geen uitnodiging gehad heeft? Maak hen attent op deze cursus. Een christelijke achtergrond is niet nodig, ook niet-gemeenteleden kunnen meedoen. Juist de onlineversie van de Pre Marriage Course maakt instappen heel laagdrempelig.

Meer informatie of opgave via ds. Leneke Marchand (7520363 / hmmarchand(apestaartje)hotmail.com). 

Informatie van het landelijk platform: premarriagecourse

Comments are closed.