Team Kinderkerk versterken?

De kinderkerk groeit en bloeit. Elke zondag zet de leiding zich met veel bezieling en plezier in voor het verzorgen van een programma voor de jonge groep en de oudere groep kinderen. Ons team is een beetje klein aan het worden en daarom zoeken wij uitbreiding met enkele enthousiaste nieuwe (assistent) leiders. Misschien iets voor u of voor jou? Wij hebben een inclusief team met leiders van alle leeftijden. Als je wil kun je ook gerust eens een zondagje meelopen om te kijken of het iets voor jou is. Je kunt desgewenst meer te weten komen door even contact op te nemen met Irma Nieuwenhuis 06 28 52 52 18 of Hans Koning 06 53 64 97 75. Alle extra hulp is van harte welkom. (Op de foto het huidige team, Femke Verdoes en Annelie van Varik ontbreken op de foto).

Reacties zijn gesloten.